GOBİDUB
  • Gaziantep İl Millî Eğitim Müdürlüğü
  • Adres: İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil / GAZİANTEP
  • Telefon (0342) 2311058 - Dahili (4413)

Etkinlik Takvimi

02 Eylül 2018 - Pazar

Saat: 12:00 - 17:00
Etkinlik: Kayıt ve Yerleşme- Ön Testler


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 19:00 - 21:00
Etkinlik: Tanışalım (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


03 Eylül 2018 - Pazartesi

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Açılış - Bilişsel Süreçler ve Bilim Eğitiminin Temel Bileşenlerine Bakış (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Nilüfer DARICA - Uzman)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 15:30
Etkinlik: STEAM Yaklaşım Temelli Bilim Eğitimi Programı Hazırlama Uygulamaları (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Nilüfer DARICA - Uzman)


Saat: 15:30 - 15:45
Etkinlik: Ara Öğün


Saat: 15:45 - 17:30
Etkinlik: Bilim Eğitiminin Okul Öncesi Öğretim Programına Entegrasyonu ve Öğretim Tasarım (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Burcu GÜRKAN)


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 18:45 - 20:30
Etkinlik: Düşün, Yansıt ve Uygula (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Şermin METİN - Eğitmen)


04 Eylül 2018 - Salı

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Workshop (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Cenk YOLDAŞ - Eğitmen)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 15:30
Etkinlik: Materyal Geliştirme (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Cenk YOLDAŞ - Eğitmen)


Saat: 15:30 - 15:45
Etkinlik: Ara Öğün


Saat: 15:45 - 17:30
Etkinlik: Okul Öncesi Dönemde Mikroskop (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 18:45 - 19:50
Etkinlik: Zeka Oyunları Okul Öncesinde (Etkinliği Düzenleyen: Orhan ERTÜRK - Proje Yürütücüsü)


Saat: 20:05 - 21:35
Etkinlik: Atık Malzemelerden Karıştırıcı Yapalım (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


05 Eylül 2018 - Çarşamba

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Bilgisayarsız Kodlama (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Ali Murat ATEŞ - Eğitmen)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 15:30
Etkinlik: Basit Malzemelerle Bilim ve Tasarım (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Özlem ATEŞ - Eğitmen)


Saat: 15:30 - 15:45
Etkinlik: Ara Öğün


Saat: 15:45 - 17:30
Etkinlik: Basit Malzemelerle Bilim ve Tasarım (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Özlem ATEŞ - Eğitmen)


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 18:30 - 20:00
Etkinlik: Müzik ve Hareket (Etkinliği Düzenleyen: Öğr. Gör. Hasan AÇILMIŞ - Eğitmen)


Saat: 20:10 - 21:30
Etkinlik: Web 2.0 Araçları (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


06 Eylül 2018 - Perşembe

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Mühendis Rapunzel (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Zehra KESER ÖZMANTAR- Eğitmen)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 15:30
Etkinlik: Kodlama Eğitimi ve Matematiksel Örüntü (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Fatih ÖZMANTAR - Eğitmen)


Saat: 15:30 - 15:45
Etkinlik: Ara Öğün


Saat: 15:45 - 17:30
Etkinlik: Ağaç Yaprakları (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 18:30 - 20:00
Etkinlik: Mühendis Çocuk (Etkinliği Düzenleyen: Arş Gör. Şule KAVAK - Eğitmen)


Saat: 20:10 - 21:30
Etkinlik: Okul Öncesi Dönemde Fen Eğitiminde Deney (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)


07 Eylül 2018 - Cuma

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Gezegen Evi-Okul Dışı (Etkinliği Düzenleyen: Mustafa ŞAHİN - Eğitmen)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 17:30
Etkinlik: Hayvanat Bahçesi - Nesi Var? (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


Saat: 17:30 - 18:30
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 18:30 - 20:00
Etkinlik: Okul Öncesi Fen Eğitiminin Diğer Öğrenme Etkinlikleri ile Bütünleştirilmesi (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)


08 Eylül 2018 - Cumartesi

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 12:30
Etkinlik: Oyun Tabanlı Matematik Öğretimi (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Nuri Can AKSOY - Eğitmen)


Saat: 12:30 - 13:30
Etkinlik: Öğle Yemeği


Saat: 13:30 - 14:50
Etkinlik: Mandallarla Düşünme (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


Saat: 14:50 - 15:10
Etkinlik: Ara Öğün


Saat: 15:15 - 16:45
Etkinlik: Işık ve Renk (Etkinliği Düzenleyen: Arş Gör. Şule KAVAK - Eğitmen)


Saat: 16:45 - 17:45
Etkinlik: Akşam Yemeği


Saat: 17:45 - 19:15
Etkinlik: Okul Öncesi ve İlkokul Kademesinde STEM Uygulamaları (Etkinliği Düzenleyen: Doç. Dr. M. Sencer ÇORLU - Eğitmen) (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Canan MESUTOĞLU- Eğitmen)


09 Eylül 2018 - Pazar

Saat: 07:30 - 08:30
Etkinlik: Kahvaltı


Saat: 09:00 - 10:30
Etkinlik: Anahtar Kavramlarla Zihin Haritaları (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)


Saat: 10:30 - 11:00
Etkinlik: Son Testler ve Kapanış-Sertifika Töreni


Tümünü Gör