GOBİDUB
  • Gaziantep İl Millî Eğitim Müdürlüğü
  • Adres: İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil / GAZİANTEP
  • Telefon (0342) 2311058 - Dahili (4413)

Etkinlik Takvimi

  • 02 Eylül 2018 - Pazar

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    12:00 17:00

    Kayıt ve Yerleşme- Ön Testler

    17:30 18:30

    Akşam Yemeği

    19:00 21:00

    Tanışalım

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

  • 03 Eylül 2018 - Pazartesi

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Açılış - Bilişsel Süreçler ve Bilim Eğitiminin Temel Bileşenlerine Bakış

    (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Nilüfer DARICA - Uzman)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 15:30

    STEAM Yaklaşım Temelli Bilim Eğitimi Programı Hazırlama Uygulamaları

    (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Nilüfer DARICA - Uzman)

    15:30 15:45 Ara Öğün
    15:45 17:30

    Bilim Eğitiminin Okul Öncesi Öğretim Programına Entegrasyonu ve Öğretim Tasarım

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Burcu GÜRKAN)

    17:30 18:30 Akşam Yemeği
    18:45 20:30

    Düşün, Yansıt ve Uygula

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Şermin METİN - Eğitmen)

  • 04 Eylül 2018 - Salı

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Workshop

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Cenk YOLDAŞ - Eğitmen)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 15:30

    Materyal Geliştirme

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Cenk YOLDAŞ - Eğitmen)

    15:30 15:45 Ara Öğün
    15:45 17:30

    Okul Öncesi Dönemde Mikroskop

    (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)

    17:30 18:30 Akşam Yemeği
    18:45 19:50

    Zeka Oyunları Okul Öncesinde

    (Etkinliği Düzenleyen: Orhan ERTÜRK - Proje Yürütücüsü)

    20:05 21:35

    Atık Malzemelerden Karıştırıcı Yapalım

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

  • 05 Eylül 2018 - Çarşamba

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Bilgisayarsız Kodlama

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Ali Murat ATEŞ - Eğitmen)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 15:30

    Basit Malzemelerle Bilim ve Tasarım

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Özlem ATEŞ - Eğitmen)

    15:30 15:45 Ara Öğün
    15:45 17:30

    Basit Malzemelerle Bilim ve Tasarım

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Özlem ATEŞ - Eğitmen)

    17:30 18:30 Akşam Yemeği
    18:30 20:00

    Müzik ve Hareket

    (Etkinliği Düzenleyen: Öğr. Gör. Hasan AÇILMIŞ - Eğitmen)

    20:10 21:30

    Web 2.0 Araçları

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

  • 06 Eylül 2018 - Perşembe

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Mühendis Rapunzel

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Zehra KESER ÖZMANTAR- Eğitmen)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 15:30

    Kodlama Eğitimi ve Matematiksel Örüntü

    (Etkinliği Düzenleyen: Prof. Dr. Fatih ÖZMANTAR - Eğitmen)

    15:30 15:45 Ara Öğün
    15:45 17:30

    Ağaç Yaprakları

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

    17:30 18:30 Akşam Yemeği
    18:30 20:00

    Mühendis Çocuk

    (Etkinliği Düzenleyen: Arş Gör. Şule KAVAK - Eğitmen)

    20:10 21:30

    Okul Öncesi Dönemde Fen Eğitiminde Deney

    (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)

  • 07 Eylül 2018 - Cuma

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Gezegen Evi-Okul Dışı

    (Etkinliği Düzenleyen: Mustafa ŞAHİN - Eğitmen)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 17:30

    Hayvanat Bahçesi - Nesi Var?

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

    17:30 18:30 Akşam Yemeği
    18:30 20:00

    Okul Öncesi Fen Eğitiminin Diğer Öğrenme Etkinlikleri ile Bütünleştirilmesi

    (Etkinliği Düzenleyen: Kemal ÖZDEMİR - Eğitmen)

  • 08 Eylül 2018 - Cumartesi

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 12:30

    Oyun Tabanlı Matematik Öğretimi

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Nuri Can AKSOY - Eğitmen)

    12:30 13:30 Öğle Yemeği
    13:30 14:50

    Mandallarla Düşünme

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

    14:50 15:10 Ara Öğün
    15:15 16:45

    Işık ve Renk

    (Etkinliği Düzenleyen: Arş Gör. Şule KAVAK - Eğitmen)

    16:45 17:45 Akşam Yemeği
    17:45 19:15

    Okul Öncesi ve İlkokul Kademesinde STEM Uygulamaları

    (Etkinliği Düzenleyen: Doç. Dr. M. Sencer ÇORLU - Eğitmen)

    (Etkinliği Düzenleyen: Yrd. Doç. Dr. Canan MESUTOĞLU- Eğitmen)

  • 09 Eylül 2018 - Pazar

    Etkinlik Başlama Saati Etkinlik Bitiş Saati Etkinlik Adı
    07:30 08:30 Kahvaltı
    09:00 10:30

    Anahtar Kavramlarla Zihin Haritaları

    (Etkinliği Düzenleyen: Süleyman KALE - Uzman)

    10:30 11:00

    Son Testler ve Kapanış-Sertifika Töreni